Профіль
Дата приєднання: 27 трав. 2021
Про себе

Я люблю те, що роблю, і не роблю того, чого не люблю... Люблю життя, людей, природу... Список довгий. Не люблю... Втім, не будемо про це. Список теж не короткий.

"А де ж Фотографія?" - запитаєте Ви. Звичайно ж - у списку - номер один! Що значить ця пані для мене? Про велику любов не заведено говорити вголос... Але Ви можете підгледіти.

Я з тих фотографів, яких у народі називають "динозаврами": більш, ніж 30-літній досвід професійної фотографії. До того, як "вбив" кілька цифрових дзеркалок, встиг "зіпсувати" не один десяток кілометрів фотоплівки. І це без перебільшення.

Проводжу персональні фотовиставки. Деякі роботи знаходяться в приватних колекціях у різних куточках Земної кулі. Беру участь в українських та міжнародних фотоконкурсах. Маю нагороди. Зараз живу і працюю у м. Херсоні. Є творча майстерня з професійним студійним обладнанням у самому центрі міста (ЦУМ, четвертий поверх)

Маю величезний досвід роботи у багатьох жанрах фотографії. Засновник ХЕРСОНСЬКОЇ ШКОЛИ ФОТОГРАФІЇ

Серед моїх клієнтів можна знайти і широко відомих людей (політиків, бізнесменів, представників творчих професій), і широко відомих у вузьких колах, як в народі кажуть, "простих смертних". У своїй роботі я ніколи не розділяю людей за "рангами", адже я роблю те, що люблю. І не треба мені вірити на слово: краще спробуйте самі!

Олександр Андрющенко
Співавтор