Створіть приголомшливий блог

Оновлено: 29 трав 2021 р.

Що стосується дизайну, у блозі Wix є все необхідне для створення красивих публікацій, які привернуть увагу вашого читача. Ознайомтеся з нашими основними особливостями дизайну.


Виберіть з 8 приголомшливих макетів

Ваш блог Wix містить 8 красивих макетів. У налаштуваннях вашого блогу виберіть макет, який вам підходить. Наприклад, плитковий макет популярний для того, щоб допомогти відвідувачам відкрити більше публікацій, які їх цікавлять. Або виберіть класичний макет з однією колонкою, який дозволяє читачам прокручувати вниз і переглядати теми публікацій по черзі. Кожен макет має вбудовані найновіші соціальні функції. Читачі можуть легко ділитися публікаціями в соціальних мережах, таких як Facebook та Twitter, і переглядати, скільки людей сподобалось допису, коментували тощо.


Додайте медіа до своїх публікацій

Створюючи свої публікації, ви можете:

  • Завантажувати зображення чи GIF-файли

  • Вбудовувати відео та музику

  • Створювати галереї для демонстрації медіа-колекції

Налаштуйте зовнішній вигляд медіафайлів, зробивши його широкоформатним або маленьким, і легко вирівняйте медіафайли всередині своїх публікацій.Хештег ваших публікацій

Любите #hashtag? Хороші новини! Ви можете додавати теги (#vacation #dream #summer) у свої дописи, щоб охопити більше людей. Чому хештег? Люди можуть використовувати ваші хештеги для пошуку вмісту у вашому блозі та пошуку вмісту, який для них важливий. Тож вперед і #hashtag геть!